Un colier cu moldavit brut, cu formă alungită și energie intensă, creat pentru momentele în care vrei claritate și schimbare. Ușor și autentic, îl porți ca pe un simbol al transformării tale interioare.
Cristal: Moldavit
Durata de livrare: 1 - 2 zile lucratoare
Forma neuniformă simbolizează autenticitatea și frumusețea naturală, exact așa cum ești tu.
CUM O/ÎL PORȚI| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Piatră | Moldavit natural |
| Dimensiune | 10mmx22mm |
| Piatră | 10mm x 22mm |
| Greutate | 2.15 |
| Material | Argint 925 placat cu aur 18K |
| Material secundar | — |
| Mărime | 40+5 cm |
| Ambalaj | Cutie cadou CraftMystic |
Material: Piatra semipretioasa
Tip Produs: Colier
Profesie: Profesor, Asistent medical, Operator, Cofetar / Bucătar, Frizer / Coafor, Secretară, Vânzător / Casier, Tehnician, Student, Educator / Cadru didactic
Cadou pentru: Pentru ea, Cadou pentru cineva drag, Soție / Iubită, Aniversare, Relaxare, 8 Martie, El, Mamă, Fiică/Copil, Prietenă, Cadou spiritual
Tip de cristal: Moldavit si Pakimer
Culoare cristal: Verde
Beneficii: Vindecare emoțională, Claritate mentală și focus, Meditație și spiritualitate, Creativitate și inspirație, Echilibrare Energetica, Încredere și curaj
Tip de produs: Bijuterie cu pietre naturale
Tip bijuterie: Colier
Simbol / Forma bijuteriei: Neuniform
Luna nașterii: Aprilie
Material bijuterie: Argint 925 placat aur 18k
Gen / Destinatar: Unisex
Peste 1.000 de review-uri cu o medie de 4.9 stele o dovedesc. Cumpara de la noi si afla de ce!