Un colier cu moldavit brut, cu formă alungită și energie puternică, creat pentru momentele în care vrei să faci o schimbare reală. Ușor și natural, îl porți ca pe un simbol al clarității și transformării tale.
Cristal: Moldavit
Durata de livrare: 1 - 2 zile lucratoare
Forma neuniformă simbolizează autenticitatea și frumusețea naturală, fără filtre sau perfecțiune forțată.
CUM O/ÎL PORȚI| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Piatră | Moldavit natural |
| Dimensiune | 11mmx22mm |
| Piatră | 11mm x 22mm |
| Greutate | 2.24 |
| Material | Argint 925 placat cu aur 18K |
| Material secundar | — |
| Mărime | 40+5 cm |
| Ambalaj | Cutie cadou CraftMystic |
Material: Piatra semipretioasa
Tip Produs: Colier
Profesie: Profesor, Asistent medical, Operator, Cofetar / Bucătar, Frizer / Coafor, Secretară, Vânzător / Casier, Tehnician, Student, Educator / Cadru didactic
Cadou pentru: Pentru ea, Cadou pentru cineva drag, Soție / Iubită, Aniversare, Relaxare, 8 Martie, El, Mamă, Fiică/Copil, Prietenă, Cadou spiritual
Tip de cristal: Moldavit si Pakimer
Culoare cristal: Verde
Beneficii: Vindecare emoțională, Claritate mentală și focus, Meditație și spiritualitate, Creativitate și inspirație, Echilibrare Energetica, Încredere și curaj
Tip de produs: Bijuterie cu pietre naturale
Tip bijuterie: Colier
Simbol / Forma bijuteriei: Neuniform
Luna nașterii: Aprilie
Material bijuterie: Argint 925 placat aur 18k
Gen / Destinatar: Unisex
Peste 1.000 de review-uri cu o medie de 4.9 stele o dovedesc. Cumpara de la noi si afla de ce!